PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6001}

Hair

7,8 62 326
ocen
7,8 10 1 62326
7,5 22
oceny krytyków
Hair
powrót do forum filmu Hair

Hair po raz pierwszy widziałem mając około 8 lat -czyli ponad 8 lat temu. Od tego czasu widziałem ten film kilkakrotnie i za każdym razem mnie powalał. Co prawda jest nieco kiczowaty, ale geniusz wręcz z niego bije. Począwszy od wzruszającej fabuły, aż po wpadające w ucho piosenki... aż szkoda, że czasy dzieci kwiatów przeminęły bezpowrotnie. Myślę, że mimo iż dotyczy on dawnych wydarzeń, to wciąż jest aktualny. Hair to bezsprzecznie arcydzieło i jestem chyba jedyną osobą z mojego pokolenia, która docenia ten film.

Roborak

młody z Ciebie człowiek.
jeszcze w życiu zobaczysz więcej.

Roborak

Nie ty jeden. W ferie zamierzam go obejrzeć

ocenił(a) film na 9
Roborak

Już raz go oglądałem na VHS u wujka ale wtedy to łebek byłem z 8-9 lat miałem to raczej niewiele pamiętam :)

Walka_dalej_trwa

ha ;) Jak Wy, też widziałam po raz pierwszy mając jakieś 8 lat ;) Dobre^^

perpedes

Tak dokładnie to nie pamiętam ale gdzieś ten przedział wiekowy- 1-3 klasa szkoły podstawowej. Nie później.

ocenił(a) film na 10
Roborak

nie jedyną gdy ja miałem 13 14 lat tez sie w nim zakochałam ;)

ocenił(a) film na 8
Roborak

oooooooooooooooj, nie tylko Ty! :>

ocenił(a) film na 10
Roborak

Jak dla mnie to arcydzieło, trzeba uwzględnić współczynnik czasu, ale w latach 70. XX to film prawie rewolucyjny w tej kategorii !

krzysiek1308

Dlaczego "prawie rewolucyjny"? Bardziej rewolucyjny był chociażby "Jesus Christ Superstar", który powstał przedtem.

użytkownik usunięty
Roborak

Och tak, uwielbiam ten film. Mogłabym go oglądać w kółko, a piosenki znam na pamięć. Końcówka Hair powala, za każdym razem.

Szkoda że nie udało im się uratować Clouda Bukowskiego. Piosenkę Let The Sunshine In uwielbiam najbardziej.

Przepraszam miałem na myśli Georga Bergera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones