PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98445}
6,3 997
ocen
6,3 10 1 997
Szczęśliwe zakończenia
powrót do forum filmu Szczęśliwe zakończenia

Autor WOJNY PŁCI chciał zafundować nam dobry, wielowątkowy i błsykotliwy film obyczajowy z domieszką uszczypliwego humoru. To co miało być jego zaletą stało się najwiękeszą wada HAPPY ENDINGS. Film jest tak wielowątkowy, iż narracaj czasem sama się rozłazi, a motywy bohaterów gdzieś się gubią. Obraz opowiada o tylu postaciach w jednym momencie, iż widz nie ma szans na satysfakcjonujące "odkrywanie" każdej z nich. Zadanie ułatwaia nam ROOS wyjaśniając co nieco napisami z offu. Niestey, traci na tym warstwa intelektualna filmu. W rezultacie film nie jest tak błyskotliwy i zjadliwy jak by mógł być. Jego ogromną zaletą jest świetne aktorstwo. To obsada skupia na sobie uwagę widza do końca. A mamy tu sławy: LisE Kudrow, Toma Arnolda, Laure Dern. W sumie dobre, acz nazbyt "pobierznie potraktowane" kino. Warto.

ocenił(a) film na 6

hmmm...dokładnie. Początku filmu nawet nie pamiętam, bohaterzy przewijający się przez ekran z prędkością światła, i jakieś ich tam problemy które nie szczególnie mnie obchodziły...przez co wszystko wydawało się jak jakaś bezpłciowa papka której nie było do końca sensu oglądać i rozumieć....na szczęście druga cześć filmu jest już lepsza...może przyzwyczaiłem się do tej wielowątkowości. Więc nie jest najgorzej, ale pierwsze wrażenie jednak trochę zostaje.

ocenił(a) film na 8
ppp84

fakt. ja czasami nie wiedzialam o kim narrator mówi, szczegolnie pod koniec filmu, gdy okazalo sie ze glownych postaci jest wiecej niz poczatkowych 6 czy 7... to troche przesadzony pomysl, szczegolnie gdy jakis bohater pojawial sie na ekranie doslownie na 20 sekund. poza tym mnie ta konwencja odpowiada, jest ciekawa i jakos specjalnie mnie ten film nie wynudzi.
duzy plus za watek gejowski i postac jude, w ktora wcielila sie swietna tu maggie gyllenhaal

ocenił(a) film na 6
bravo007

Wyciągnąłem jeszcze jeden wniosek...otóż czytając w tej chwili swój komentarz sprzed paru miesięcy...stwierdzam że kompletnie nie wiem już o czym był film...:/..więc skoro mi się nawet podobał to dobrze...ale jest to średniak pełną parą skoro wyparowuje z głowy w tak krótkim czasie....

ocenił(a) film na 5

Trafnie ujęte, dlatego ode mnie tylko 5 ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones