Geoffrey Rush

Geoffrey Roy Rush

8,7
46 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Geoffrey Rush

na pewno swoją kreacją w King's Speech na statuetkę zasłużył, był znakomity, ale fantastyczną rolę zagrał też Bale w Fighterze i to on raczej jest głównym faworytem, choć ciężko mi wskazać na jednego, który moim zdaniem powinien dostać Oscara

owczy

Bale miał o wiele trudniejszą rolę do odegrania i odegrał ją rewelacyjnie. Nie lubię Bale'a, ale jak nie zdobędzie statuetki to będzie niespodzianka co nie znaczy, że Rush wypadł blado bo wyszedł bardzo dobrze, ale jednak Bale był lepszy.

bandofbrothers

oby tylko ktoś z nich dwóch.

Ja tam wolałem żeby "Barbossa" dostał oscara a nie "Batman" ;P

gabol2008

ja tak samo :) chociaż do Bale'a mam słabość :P

donna_2

No niestety. Choć też uważałem, że kreacja Rusha w King Speach przyćmiewa samego Colina Firtha, ale to tylko moje zdanie:)

Redgard

zdecydowanie Rush zagrał lepiej niż Firth w Jak zostać królem, ale w kategorii aktorów drugoplanowych Bale był lepszy

vin0centa

Mogli go nominować jako aktora pierwszoplanowego bo w sumie prawie cały czas był na ekranie z tego co pamiętam :)
Tak jak Kate Winslet w filmie "Lektor":
- Oscar - najlepsza aktorka pierwszoplanowa
- Złoty Glob - najlepsza aktora drugoplanowa
coś jest nie tak :P

SpectrumMovie

Ta Akademia Filmowa może wsadzić sobie te nagrody d*****.Tacy z nich wielcy znawcy jak ze mnie królowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones