Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Piszę tu z polecenia mojej koleżanki, którą nurtuje to pytanie a nigdzie nie może znaleźć o tym informacji, jako że w większości to forum poświęcone jest jego muzyce i życiu prywatnym, mam nadzieję, że coś o tym będziecie wiedzieć, najlepiej by było jakoby na ten temat wypowiedział się sam Jared( jakiś wywiad, cytat), cokolwiek, to i tak nie dla mnie, ale ona mi tak truła głowę, więc żeby odpuściła zakładam ten temat dla świętego spokoju:) A jeśli chodzi o mnie to czy polececie mi film "Pan życia i śmierci"? zaznaczyłam, że chcę go obejrzeć, ale nie mam jeszcze tak bardzo wyrobionego zdania o Jaredzie, czy on tam bodrze zagrał? W "Requiem..." podobał mi się, nie chcę tego zepsuc jakimś złym filmem.

Seraphine_filmaniak

mi się ten film bardzo podobał, ale Jareda mniej pokazują niż w Requiem. dlaczego jared nie ma dzieci? nie wiem, nie jest w zadnym zwiazku do tego kariera, koncerty.

Inspire

Podobno "Highway" jest lepsze od "Pana..., to prawda?

Seraphine_filmaniak

je pierniczę, nie ma dzieci bo nie, jego sprawa.
a co do "highway" i "lord of war" zdecydowanie bardziej polecam "lord of war". choć highway też jest niezłym filmem ale bardziej bym go polecała na nudny wieczór. trochę akcji, trochę humoru ot i taki cały film, nie ma rewelacji ;p

użytkownik usunięty
joannapoland

W sumie prawda...co do dzieci, jego sprawa, i jego powód...poczekaj na pewno będzie miał jeszcze dzieci :):):)
Do do filmów, LORD OF WAR i HIGHWAY to dwa niezłe przeboje z Jared'em które warto obejrzeć :)
POZDRAWIAM :)

Seraphine_filmaniak

Jak to Jared odpowiedział na pytanie dziennikarza, który zapytał go kiedy chce się ustatkować " Co to znaczy się ustatkować? Mam rozumieć, że moje dotychczasowe życie jest bezwartościowe?" przepraszam jeśli to nie jest słowo w słowo... ale po prostu Jared wybrał taki styl życia i nie ma odpowiedniej partnerki życiowej (stałej) ;p

użytkownik usunięty
Priscilla22

RACJA - nadal szuka, inne czekają w kolejce, jeszcze się ustatkuje, to kwestia czasu :)
Jared ma nową dziewczynę, kto wie, może i coś więcej :)

skąd wiesz że ma dziewczynę? kogo? :O
moglby sie ustatkowac prawie czerdziecha na karku ;p

Inspire

Oj tam oj tam. Czepiacie się. Chociaż nie powiem. Temat dobry do rozpoczęcia dyskusji. Ja tam się zgadzam z Priss. Jego życie,jego sprawa. :)

Jaredusia

Jak zawsze siostrzyczki się zgadzają;*

użytkownik usunięty
Priscilla22

Pewnie, my siostrzyczki jesteśmy zgodne ze wszystkim :)
jedna za wszystkie, wszystkie za jedną :p

Hahah normalnie jeszcze trochę a będzie kolejny cykl bajki "Atomówki" :D

użytkownik usunięty
Jaredusia

No to zabierajmy się do reżyserki Atomówek - to będzie HIT :)

Ale brakuje nam 3-ciej siostry i naukowca hahah. Chyba,że ty Leon coś wymyślisz z Priss :)

użytkownik usunięty
Inspire

USTATKOWAĆ SIĘ !!! - on to robi :):):)
JEGO ŻYCIE, JEGO INTERES !!!

No to ładnie.HELP!!!!!
Plis ,Plis, niech mi ktoś pomoże!
Tak poza tematem ale chcę usunąć swój avatar a za diabła nie mogę.
Albo ślepa jestem albo mało sprytna.
Help i sorki że nie na temat.

norija

spoko, to zdj. jest ładne, ale ok
Musisz wejść w ustawienia ( są tam w prawym górnym rogu) kiedy wejdziesz ukaże Ci się twój avatar po lewej stronie i pod nim będzie edytuj, klikasz i dalej masz wgraj plik tam możesz zmienić np na inne itp. i potem nie zapomnij kilknąć zapisz ;p
Mam nadzieję, że pomogłam ;)

Priscilla22

Wiem że mogę zmienic ale chciałam w ogóle skasowac .Trudno najwyżej zmienię.
Dzięki i nie zaśmiecam już tematu.

użytkownik usunięty
norija

Tak, czy inaczej, nie da się już cofnąć edycji opublikowanego zdjęcia...ale jest ładne :)

użytkownik usunięty
Priscilla22

Może po prostu jeszcze nie znalazł tej jednej jedynej na całe życie... ;p
Ale najważniejsze że taki styl życia mu odpowiada i że dobrze się z tym czuje... W pewnym sensie bardzo dobrze go rozumiem ;)

Seraphine_filmaniak

Trudno dla faceta mieć dziecko z samym sobą, rozumiesz...

użytkownik usunięty
zlotodziob

Tak, cholernie głęboka myśl :):):)

użytkownik usunięty

Najpierw musi znaleźć ta właściwą miłość, związać się z nią do końca życia, a w miedzy czasie pomyśleć o dzieciach :)

użytkownik usunięty

I to się nazywa dobra kolejność :P myśle że Jared właśnie jeszcze tej jedynej nie znalazł, albo znalazł tylko my jeszcze o tym nie wiemy... ;P

użytkownik usunięty

Znalazł, ostatnio coś o tym pisano, nie dużo, nie było takiego rozgłosu na całą skale, na razie jest cisza, więc nie wiadomo :)

użytkownik usunięty

A wiadomo kim jest ta szczęśliwa wybranka Jareda ?? :D

użytkownik usunięty

Kurczę wiesz że nie pamiętam, było to tak dawno ze nie zapamiętałem kobietki :)

użytkownik usunięty

NIEZBITY DOWÓD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=31601

użytkownik usunięty

Modelka.... heh... No zobaczymy czy to rzeczywiście " ta jedyna " ;P Życze mu jak najlepiej!!
Co do związków Jareda, to jakoś niezbyt sie tym interesowałam... Wiem jedynie że dość długo chodził z Cameron Diaz... Scarlett Johanson, no i te zdjęcie z Paris Hilton ( musiał byc wtedy pijany ) ;D

użytkownik usunięty

PH...zapewne był pijany :)
To były związki takie sobie, chcąc ułożyć sobie życie, się starał, ale kto wie dlaczego nie wyszło,
to nasz idol, no ale nie możemy spoglądać na wszystko co robił Jared, i jakie ma życie prywatne, zawsze da sobie radę, i ułoży sobie życie - na pewno !

użytkownik usunięty

Zgadzam sie ;P
Jared na pewno w przyszłości ułoży sobie życie :) ważne żeby był szczęśliwy z tą drugą połówką...

użytkownik usunięty

On, ma na to dowód, i sposób, na razie kariera, później rodzina, co mu się śpieszy :)

użytkownik usunięty

Mi sie to bardzo podoba ;) chłopak sie realizuje, spełnia zawodowo i kocha to co robi... miłość wkońcu przyjdzie ;P i na rodzine też nadejdzie czas... jak narazie ma swoją rodzinke - Echelonik ;p

użytkownik usunięty

Echelonik, pewnie, cóż innego można pragnąć :)
Kariera się kręci, a na życie przyjdzie czas, na życie w rodzinie oczywiście, Jared, i tak nie może się odpędzić, ma już kobietę, ale to kwestia czasu, by coś było więcej... :)

użytkownik usunięty

A my - jako rodzina - wspieramy go w tych decyzjach :P

użytkownik usunięty

O to chodzi, to go motywuje i odciąga od głupot :)

Seraphine_filmaniak

Bo dzieci nie powinny mieć dzieci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones