Sacha Baron Cohen

Sacha Noam Baron Cohen

8,3
18 726 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sacha Baron Cohen

tyle, że jednoosobowo ... i dlatego to kozak.
Szydzi równo ze wszystkich - nie ma świętości.
GOŚĆ !
Lubię gości z jajami.

kohamusa

To jednak nie tak klasa, jest zbyt wulgarny.

Krzypur

Jeżeli klasę (bądź jej brak) ma wyznaczać "wulgarność", to weź proszę, poprawkę, że Monty tworzył w latach 60,70,80-tych, a to w obyczajowości kawał czasu.

kohamusa

François Rabelais tworzył w pierwszej połowie XVI wieku i był nad wyraz sprośny, ale nie był wulgarny. Nie odróżniasz tego? A to taka np. różnica jak między śmiechem i rżeniem. Mnie nie chodzi, że o "tych" rzeczach nie powinno się mówić, pisać itd., tylko że warto zachować miarę. Przecież każdy wie, że szczy i sra, ale nawiązywanie do owych czynności często i gęsto jest - moim zdaniem - wyrazem niedojrzałości i - co tu dużo opowiadać - chamstwa.

Krzypur

XIII Księga Pana Tadeusza też jest wulgarna, a wyszła z pod pióra wybitnego (jest kilku potencjalnych) pisarza.
Posługiwanie się wulgaryzmami w odpowiednim momencie/kontekście, może być bardzo zabawne. Niektóre dowcipy, bez użycia wulgaryzmu, kompletnie nie śmieszą. To moje zdanie.
Widocznie jestem mniej wrażliwy i (lub) niedojrzały, ze skłonnościami do chamstwa.
Nie wykluczam tego.

kohamusa

No, bez samokrytyki proszę. Mamy inne spojrzenie na wulgarność i tyle.

kohamusa

Ja bym raczej porównał go do Andy'ego Kaufmana

użytkownik usunięty
kohamusa

Przecież Monty Python to lipa jakaś. Obejrzałem niedawno Żywo Briana i nie mam pojęcia nad czym taki zachwyt. Pseudointelektualiści znaleźli sobie komediantów i tyle. To taki Apple w świecie komików - mówisz, że ich oglądasz lub walniesz jakimś tekstem z ich twórczości i masz +100 do inteligencji wśród nowobogackich.

Fajnie piszesz :-)

kohamusa

Monty Python też był wulgarny, ludzie ci co piszą że nie udają idiotów. Był bardzo bezczelny a o to w humorze chodzi bo w nim nie ma miejsca na grzeczność. Co nie zmienia faktu że Monthy Python wymiatał na niektórych polach, tak samo jak Benny Hill. Nie umniejszamy niczyich zasług.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones