Steve Coogan

Stephen John Coogan

7,4
6 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Coogan

nie wiem, co się dzieje, że jestem jedyną osobą, która o nim pisze.
wszyscy wiemy, że brytyjski humor jest świetny, znamy pythonów, fasolę i resztę, ale zaręczam, że dla tego pana też warto poświęcić chwilkę

indoor

popieram zdecydowanie warto.a jak ktoś lubi brytyjski humor to bbc jest idealne.sama mam bbc i oglądam kiedy tylko mam czas.ogólnie gościu na świetne poczucie humoru :D

Madeline

Ja nawiązałem z nim "znajomość" dzięki TOP Gear:P Los chciał, że dzień później na ALE KINO leciał 24 Hour Party People no i dzięki temu poznałem kolejnego ciekawego aktora:)

indoor

no szkoda,szkoda ,ze nieznany.po obejrzeniu '24hour party people' nie moge za cholere sie z tym pogodzic.

indoor

Właśnie nie dawno tego Pana okryłam. Oglądałam "Kawę i Papierosy" Jarmuscha i popadłam w taki zachwyt nad tym kolesiem...rewelacja, a faktycznie nie znałam go wcześniej. Jakie filmy Warto zobaczyć?

goslawa25

Wszystko związane z Alanem Partridge'em: Knowing me knowing you, I'm Alan Partridge, The Day Today, Mid Morning Matters...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones