30 lat później
powrót do forum 1 sezonu

Opinia

ocenił(a) serial na 9

Serial bardzo ciekawy - zajebisty temat. Ostatni odcinek bardzo chaotyczny i koniec z tym listem lekko nie wyjaśniony. Czyżby zapowiadałby się kolejny sezon ale z jakim tematem?

ocenił(a) serial na 6
Mateusz_Glowacki96

Nie wydaje mi się by kwestia listu nie była wyjaśniona. Jest raczej dosyć oczywista. Każdy dostał wezwanie do sądy by stawić się na rozprawie w sprawie tego co stało się 30 lat temu i później na wyspie (samobójstwo Stefa)

ocenił(a) serial na 9
cloudy_olive

Tak zgadzam się, ale mogli pociągnąć to do „ogłoszenia wyroku”

ocenił(a) serial na 8
Mateusz_Glowacki96

Ale w sumie chyba spodziewali się tego, że dostaną takie wezwanie, przecież chodzili na jakieś przesłuchania. Zdziwiło mnie, gdy jedna z dziewczyn odczytała list i zaczęła płakać

ocenił(a) serial na 6
Karioka_3

Zaczęła płakać ta dziewczyna, która została zgwałcona. A zaczęła płakac dlatego, że nie chciała wracać do tamtych wydarzeń i przechodzić przez to wszystko podczas procesu. Sama podczas zeznań powiedziała do policjantki, że gdy skończy zeznawać nie chce więcej do tego wracać i o tym zapomnieć, że nie wnosi żadnej skargi itd, a policjantka powiedziała wtedy, że to niemożliwe, dając jej do zrozumienia, że proces w tej sytuacji i tak się odbędzie.

ocenił(a) serial na 8
cloudy_olive

O rety, no taak! Masz racje :) zapomnialam, ze ona wlasnie mowila, ze nie chce wiecej slyszec o tym nagraniu. Teraz mi sie wszystko zgadza

ocenił(a) serial na 8
Mateusz_Glowacki96

Ja z kolei nie załapałam skąd pomysł, że chłopak nie jest synem jednego z bohaterów, tylko Petera. Pewnie coś pominęłam, będę wdzięczna jeśli ktoś mnie nakieruje :)

ocenił(a) serial na 6
joanna753

Ojciec zrobił badania w klinice gdyż nie mógł zapłodnić swojej obecnej partnerki. Wyniki pokazały ze jest bezpłodny, po czym zrobił badania genetyczne. I wyszło ze ojcem dziecka jest peter

ocenił(a) serial na 8
anula16xd

To faktycznie musiałam coś przegapić. A dlaczego w takim razie pytał czy jego była żona brała tabletkę razem z innymi?

ocenił(a) serial na 8
joanna753

Właśnie zauważyłam, że pominęłam jeden odcinek, to dużo tłumaczy. Dzięki za pomoc :)

ocenił(a) serial na 7
Mateusz_Glowacki96

Ja z kolei uważam, że to było powiadomienie o umorzeniu sprawy. Płacz Sofie był raczej płaczem radości, co potwierdza uśmiech męża. Nie chciała do tego wracać...

Bokciu

SPOILOER/ też uważam że to było umorzenie postępowania. Co do pytania o tabletkę on mówił coś takiego że to był ich pierwszy seks i był zawiedziony że ona była na tych tabletkach. I że się zastanawiał czy to nie przez nie była ta niepełnosprawność ?- tego nie jestem pewien. Natomiast ja też uważam że ostatni odcinek lekko chaotyczny, nie załapałem w którym w sumie momencie dziewczyny obmyslily ten plan . Bo to że przed przyjazdem na wyspę to wiadomo, ale przecież Lia to nagranie zobaczyła dopiero na wyspie (a sofie mówiła że to ona jej pokazała).

albert_kuzminski

niee, właśnie Lia nagranie zobaczyła jako pierwsza z dziewczyn, Luk jej pokazał, bo nie chciał mieć przed nią tajemnic. A ona znała Sophie z zajęć i pękła, kiedy zobaczyła, że jej partnerem jest Didier - który był na nagraniu, a później korzystał z jej usług

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones