PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483323}

Komisariat drugi

The Unusuals
7,5 600
ocen
7,5 10 1 600
Komisariat drugi
powrót do forum serialu Komisariat drugi

Na prawdę nie wiem jak można było anulowac tak znakomity serial. Debilne seriale ciągną się w nieskończoność jeśli chodzi o sezony, a taki serial zakończyli na 10 odcinku - wstyd

ocenił(a) serial na 10
Diakon_Frost

Rewelacyjny serial. Humor był tu dodatkiem, dodam, że fantastycznym dodatkiem. Wszyscy zagrali świetnie. Miało się wrażenie, że naprawdę się lubili i naprawdę pracowali jako gliniarze. Serial ma też swój klimat... niepowtarzalny klimat Ten serial jest zdecydowanie najlepszym policyjnym serialem jak zaserwowali mi ostatnimi czasy. Nic nie jest tu wymuszona tylko... naturalne. Szkoda, ze został anulowany. Mogliby choć wyjaśnić dwie sprawy. każdy kto oglądał wie o co chodzi a dzięki temu uniknę zdradzania fabuły. Wiem, ze były to dwie mało istotne sprawy, jednak fajnie by było wiedzieć czy dwójka pozostała dwójką czy nie.

Serdecznie polecam.

LaraNotsil

Dokładnie umor tutaj był wręcz genialny:) Śmiesznych scen było wiele:) Do dziś pamiętam scene jak zrobili dowcip Alvarezowi i zamienili mu biurko na malutki stoliczek z malutkim krzesełkiem i kiedy Alvarez zaczał się rzucać z pretensjami i pytać kto to zrobił podchodzi do niego Delahoy i daje mu malutką karteczkę z notesika i mówi mu "Alvarez fax do ciebie przyszedł":))))) popłakałem się ze śmiecu:))) pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 10
Diakon_Frost

Zemsta też była niczego sobie:D Ciężko napisać, ze serial był na tzw. poziomie. Jednak miał w sobie to coś...

Ja natomiast popłakałam się ze śmiechu w momencie jak Delahoy mówi sierżantowi: ale Banks nie ma żony (moment kiedy sierżant pyta czy wie jak to jest kiedy trzeba iść do żony partnera z wiadomością). Rozśmieszyło mnie to bardziej niż faks:D

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

serial w deche,w 2 dni przy piwku obejrzałem sezon i nie mogę pojąć jak można było skasować taki serial. Mnie scena z faksem najbardziej rozwaliła,choć każdy kto oglądał myślę przyzna że śmiesznych scen było co nie miara :)

mariio18

Skąd dorwałeś ten serial? Z napisami?

ocenił(a) serial na 10
Diakon_Frost

Oglądalność!W USA jak jest mała oglądalność to 10 odcinków i koniec, choćby nie wiem jakby był dobry. Wiele bardzo dobrych produkcji tak umarło, wystarczy zobaczyć ile osób głosowało na film web.O tak serial genialny!

ocenił(a) serial na 8
biarm

amerykańce to głupki anulować taki serial...ja sama obejrzałam go ze względu na Rennera ale spodobał mi się od pierwszego odcinka (zwłaszcza duet Banks/Delahoy) ;-) i jakoś w trakcie oglądania przypomniała mi się "Brygada Ratunkowa" to też był niezły serial o gliniarzach...

Diakon_Frost

ja oglądałam tylko po 10 min z każdego odcinka bo nigdzie nie moge znaleźć całości, ale i tak bardzo mi się podobało musze sb go ściągnąć i obejrzeć całego :) nie wie ktoś czy nie bedzie leciał w TV?

malinowa_4

można go ściągnąć z chomik.pl z lektorem

necia69

dzięki ;D

Diakon_Frost

Mi za to kompletnie nie podszedł.
Ni to komedia, ni to poważny serial. Beznadziejna muzyka. Dziwnie prowadzona akcja. Aktorka głównej roli słaba, kompletnie nieprzekonująca
Plusem za to Perrineau i Goldberg. Ciągnęli jako tako serial, ale nie aż tak, żeby mnie przkonać. Odpuszczam po 3odc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones