PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846300}
6,0 79
ocen
6,0 10 1 79
The Fugitive
powrót do forum serialu The Fugitive

Co jest?...jestem zaskoczona długością odcinków.Nastawiłam się na odświeżoną historię zabójstwa żony lekarza,a tutaj zalatuje malizną.Nie obejrzałam ,bo mi szkoda zaczynać skoro nie ma jeszcze 13 i 14-go odcinka.

Kalina102

serial na platformie Quibi - wszystkie odcinki seriali na na niej będą krótkie ,taka polityka "Unlike many streaming video platforms, Quibi's content is made specifically to be streamed only on mobile devices and can be viewed in either horizontal or vertical video, with the user able to shift between them in the same video. Instead of half-hour TV episodes or two-hour films, content on Quibi is delivered in episodes of 10 minutes or less." Trzeba się bedzie poprostu przyzyczaić,no chyba ze bedzie się komuś chciało sklejać odcinki w całość.

ocenił(a) serial na 9
Kalina102

To praktycznie jeden film pocięty na kawałeczki.
Ogólny zarys fabuły:
Mike Ferro odsiedział 3 lata za jazdę po pijaku i od pół roku ma kuratora. Dochodzi do zamachu i Mike zostaje uznany za terrorystę. Musi uciekać by oczyścić swoje imię. Ściga go agent Clay Brayce (znany z roli Jacka Bauera w serialu 24 godziny Kiefer Sutherland)
Łyknąłem odcinki na raz i oglądało się kapitalnie. Wystarczy wrzucić wszystkie w playlistę w playerze mamy praktycznie film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones