PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805906}

Chłopiec z burzy

Storm Boy
6,8 3 820
ocen
6,8 10 1 3820
Chłopiec z burzy
powrót do forum filmu Chłopiec z burzy

Ocena na filmwebie jak zwykle totalnie nieadekwatna do poziomu produkcji.

ocenił(a) film na 4
Auroraa14

Nie widziałem wersji z 76 r. ,ale ten film mocno taki sobie, totalny schemat kina familijnego z zwierzakami, brak szczególnych emocji i mocno naciągane akcje. Na jakiś tam + ładne zdjęcia Australii, nie wykorzystany motyw wyrażeń aborygenów i w sumie to tyle, nawet aktorsko naciągany, bo aktorzy nie pasują do odgrywanych ról.

ocenił(a) film na 4
SmolATAR

Wierzeń oczywiście

SmolATAR

A Courtney jak zagrał przyzwoicie czy na poziomie DH5

ditro_TM

Postać grana przez niego jest tak nijaka, ze ciezko to stwierdzić

ocenił(a) film na 4
java_ff

Napakowany misiek zupełnie nie jest fizycznie wiarygodny w roli rybaka, zatrudnili go chyba tylko po to aby baby miały na czym oko zawiesić

SmolATAR

A to dlaczego niewiarygodny w roli rybaka, to że napakowany to znaczy już że nie pasuje?

ocenił(a) film na 7
SmolATAR

Widziałeś kiedyś rybaka? Myślisz, że to łatwa robota? Ogarnij się koleś, bo to ten poziom co górnik i rolnik. Żresz i żyjesz, więc więcej szacunku.

ocenił(a) film na 7
SmolATAR

Zgadzam sie, ze schematyczny, ale tez piekny. Jedno drugiego nie wyklucza. Sa setki tysiecy filmow. Z kazdym rokiem ciezej o cos nowatorskiego. Poza tym to film dla dzieci wiec mowi o uniwesalnych wartosciach. Jak dla mnie lepszy od wielu innych familijnych filmow.

ocenił(a) film na 9
Auroraa14

Zgadzam się, według mnie film zasługuje na dużo wyższą ocenę! Niesamowicie mnie poruszył!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones